Oświata
Przedszkole w Rudniku

Mikołaj w przedszkolu w Szonowicach i Rudniku.

2017-12-06

Wizyta świętego Mikołaja w Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie. Wykonują bardzo ciekawe prace plastyczne, na których oczywiście króluje Mikołaj. Oprócz prac plastycznych, wszystkie dzieci przygotowują piosenki lub wierszyki, które będą mogły zaprezentować przed tak wyjątkową osobą. Dzieci uwielbiają te przygotowania i mimo, że zajmują im one wiele czasu, robią to z wielką przyjemnością.

6 grudnia nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały za okno, nasłuchując „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Od razu po śniadaniu zobaczyły go jadącego na bryczce. Musiał niestety zrezygnować z prawdziwych sań, ze względu na brak śniegu. Przedszkolaki z radością i bardzo odważnie przywitały swego gościa wierszykami oraz piosenkami. Zaprzęg reniferów zaprosił Mikołaja do wspólnej zabawy muzyczno-ruchowej. Ale było wesoło! Wreszcie nadszedł czas na upragnione prezenty, zarówno te indywidualne paczki, jak i wspólne zabawki dla całego przedszkola. Bardzo gorąco dziękujemy sponsorowi „Agros-Wrońscy” za tak piękne zabawki! Niespodziankę przygotowały również Panie kucharki, za co jesteśmy bardzo, bardzo wdzięczni. Zdjęcia zrobione z Mikołajem i prezentami, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Załączniki

(C) Urząd Gminy Rudnik
0.0270

Strona wykorzystuje pliki cookie w celach statystycznych. W opcjach przeglądarki internetowej można zmienić ustawienia dotyczące tych plików.. Zamknij